Opis stanowiska pracy

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715. Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

OPIEKUN/KA – dom prywatny

Miejsce pracy: Holandia/ Voerendaal k. Maastricht

Funkcja/ zakres obowiązków:

Pacjentem jest mężczyzna w wieku 64 lat, który mieszka samotnie w domu w małej miejscowości. A ponieważ jest to wieś, pierwszy sąsiad oddalony jest o około pół kilometra. Okolica naprawdę cicha i spokojna. Dom z pięknym ogrodem. Pacjent doznał udaru mózgu około 2 lata temu i od tego czasu jest w depresji. Nie może wykonywać codziennych czynności samodzielnie, potrzebuje, aby ktoś robił mu zakupy, pranie, pomagał w ćwiczeniach gimnastycznych, zabierał na spacery.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ holenderskiego
  • Prawo jazdy
  • Silna osobowość, poczucie humoru, cierpliwość, poszanowanie, empatia
  • Doświadczenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Wynagrodzenie 350 euro / tydzień
  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • Wsparcie koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al. Grunwaldzka 82/3/314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Prezentacja firmy

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad dzieckiem