Opiekun/ka Anglia / Fleet / 7.20 GBP/h / styczeń 2017

Prowork.PL

Fleet / hrabstwo Hampshire, zagranica

Opis stanowiska pracy

ProworkPl w imieniu domu opieki w UK poszukuje Opiekunów! Praca dla opiekunów osób starszych / Care Assistants z angielskim w miejscowości Fleet (około 30 minut od Londynu).

ProworkPL zapewnia kandydatom ciekawe oferty pracy w Anglii jako opiekun/care assistant i pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem do UK.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o przesłanie CV w j. angielskim.

Brytyjski pracodawca, stały klient ProworkPL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi do pracy w domu opieki jako opiekun osoby starszej/care assistant. Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką jest wymagane. Zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Praca od stycznia 2017.

Wymagania

znajomość języka angielskiego
wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Warunki:
Okres pracy: roczne kontrakty, praca na zmiany nocne
Wynagrodzenie: 7.20 funtów / godz. brutto
Zamieszkanie: koszt ok. 80 funtów/tydzień
Praca stała - etat (36 godz. tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia