Opis stanowiska pracy

SPEKTR SP. Z O.O.

Spektr Sp. z o.o. działa w branży marketingowej od 25 lat. Podstawową działalnością Spółki jest poprawa efektywności produkowanej reklamy i jej roli w handlu tradycyjnym oraz sprzedaży bezpośredniej.

Opiekun Handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Rolą naszych Opiekunów Handlowych jest rekomendacja produktów lub usług naszych Partnerów oraz skuteczne dbanie o obniżenie wydatków na promocje i reklamę Klientów w formie Pakietów Usług Partnersclub wraz usługi WEE Conomy (CashBack),

 OFERUJEMY:

     1. Praca w doborowym zespole sprzedażowym elitarnych jednostek handlu i reklamy

     2. Dwudniowe szkolenie początkowe z zakresu usług Partnersclub oraz Wee Conomy,

     3. Wynagrodzenie brutto 7 200 pln plus premie w oparciu o umowę o pracę,

     4. Premie i nagrody za zaangażowanie w pracę

     5. Samochód służbowy (karta paliwowa)

     6. Pakiet socjalny oraz karta medyczna

     7. Ubezpieczenie rodzinne NNW

Wymagania

1.Wykształcenie minimum średnie,
2. Komunikatywność,
3. Praktyczne umiejętności negocjacyjne
4. Wysoki stopień samokontroli z nakierowaniem na realizację celu,
5. Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub agenta ubezpieczeniowego,
6. Gotowość do pracy 8 godzin dziennie w dni robocze oraz jeden weekend w miesiącu
7. Prawo jazdy czynne kategorii ”B”

Prezentacja firmy

Misją naszej Firmy jest:<br/><br/>-poprawa efektywności produkowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
7 200PLN - 7 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi