Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2017.

OPIEKUN FINANSOWY

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Stefczyk Finanse

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
  • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • udział w akcjach marketingowych
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Nasza firma oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych.... />Zasadniczym celem jest rozwijanie i umacnianie pozycji Kas Stefczyka na rynku poprzez dostarczanie zintegrowanych usług oraz zachowanie charakteru działania zorientowanego na członków kas.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Finanse , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Bankowość , Praca Obsługa klienta