(Nieaktywny) Stefczyk Finanse
Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca.

Jak to robimy?

Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

Pracuj z nami!

Obecnie poszukujmy Kandydata na stanowisko:

OPIEKUN FINANSOWY

Miejsce pracy: Gdynia

Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy (aż 70% naszej kadry menadżerskiej to osoby z awansu wewnętrznego).

Pracuj z Nami!

Zadania:

  • sprzedaż produktów i usług finansowych w oddziale Kasy Stefczyka, doradztwo finansowe, telemarketing oraz obsługa kasowa klientów.

Jeśli zatem:

  • Chcesz pracować w finansach, ale zawsze wydawało Ci się, że Cię nie zaproszą na rozmowę
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Lubisz sprzedawać
  • Potrafisz osiągnąć, to co sobie zaplanujesz
  • Lubisz być w gronie najlepszych

To szukamy właśnie Ciebie!

Zatem Nie zwlekaj!

Zyskasz:

  • Umowę o pracę i gwarancję przestrzegania kodeksu pracy
  • 2 tygodniowe szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji
  • Klarowne zasady awansu
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • System premiowy, dzięki któremu zarobisz atrakcyjne premie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.