Opiekun ekspozycji muzealnej-pracownik gospodarczy-praca sezonowa Gdańsk

FallWork Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Aktualnie dla naszego Klienta- Muzeum w Gdańsku poszukujemy pracowników w charakterze personelu pomocniczego- gospodarczego.

Miejsce pracy: Gdańsk, różne lokalizacje (Centrum, starówka)

Zadania na stanowisku:

- dozór nad powierzonym rejonem i eksponatami w godzinach otwarcia Muzeum.

- obowiązkowe przebywanie w salach wystawowych w czasie godzin zwiedzania

- natychmiastowe zawiadamianie przełożonych o najdrobniejszych nawet uszkodzeniach wystroju wnętrz i eksponatów.

- zwracanie uwagi zwiedzającym w wypadku ich niestosownego zachowania.

- kulturalne i taktowne zachowywanie się w stosunku do gości Muzeum (zwiedzający, uczestnicy imprez, interesanci). Udzielanie niezbędnych informacji.

- utrzymanie porządku i czystości w salach wystawowych i innych pomieszczeniach powierzonych opiece, a mianowicie:

- codzienne sprzątanie sal i pomieszczeń przed otwarciem Muzeum, odkurzanie, czyszczenie gablot,

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych,

- zmywanie, pastowanie podłóg

Od kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (8 h dziennie w przedziale 8-19) od połowy maja do końca września 2019

- kultury osobistej

- sumienności i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków

- nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji państwowej

- pracę sezonową w okresie: połowa maja- koniec września 2019 bądź w wybranym okresie wakacyjnym (nie krócej jednak niż 1 m-c)

- wynagrodzenie podstawowe