OPIEKUN DZIECIĘCY DO LAT 3

Justyna Kuczyńska Koralik

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0415

Obowiązki:

zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom,
• zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie,
• wspomaganie rozwoju dzieci,
• zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci,
• eliminowanie uszkodzonych zabawek,
• pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu,
• utrzymywanie czystości pomieszczeń,
• pomoc przy karmieniu dzieci,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci,
• pomoc przy czynnościach higienicznych,
• przygotowanie sypialni do leżakowania,
• wietrzenie sal i sprawdzanie temperatury pomieszczeń,
• odbieranie i odnoszenie bielizny do prania,
• przestrzeganie warunków sanitarno – epidemiologicznych oraz przepisów bhp i p.poż.,
• przestrzeganie zasad współżycia społecznego,
• znajomość zasad i metod pracy, rzetelne wykonywanie obowiązków,
• dbałość o wyposażenie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
  • certyfikat-Profesjonalna opiekunka dziecięca
  • opiekun dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych
  • animatorka-opiekunka do dzieci
  • opiekun dzieci

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: Kombatantów 18/U1, 15-110 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Osoba do kontaktu: Justyna Kuczyńska

Telefon: 536529956

Email: zlobekkoralik.bialystok@gmail.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy