Opiekun ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Raiffeisen Bank Polska

Ruda Śląska, śląskie

Raiffeisen POLBANK to miejsce ludzi utalentowanych, ceniących PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, PROFESJONALIZM I PARTNERSTWO.

Poszukujemy osób, które podzielają takie podejście do biznesu.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

O/CC/EB

 Twoja Praca

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klientów,
  • udzielanie informacji na temat bieżącej oferty produktowej,
  • wykonywanie dyspozycji i operacji finansowych na rachunkach klientów,
  • dosprzedawanie produktów bankowych,
  • realizowanie celów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku.

Twój Kapitał

Wymagania:

  • komunikatywność i dobra dykcja,
  • dobra współpraca z ludźmi,
  • otwartość na zmiany i chęć nauczenia się nowych rzeczy w bankowym środowisku,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • nastawienie sprzedażowe,
  • chęć pracy w systemie zmianowym - również w weekendy,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra obsługa komputera.

Twój Zysk

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników,
  • system socjalny – m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet kulturalno – sportowy,
  • rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia w zakresie obsługi procesów bankowych,
  • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i szkoleniach,
  • praca w nowoczesnej instytucji finansowej,
  • współpraca z profesjonalistami w myśl zasady „work hard, have fun”.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.