Opis stanowiska pracy

Atrakcyjne oferty na kwiecień!

numer referencyjny: OOS/DE/22.04L
miejscowość: Niemcy, Ludwigshafen am Rhein

Opis zlecenia:

Do opieki jest 76-letni senior, do tej pory poruszający się samodzielnie. Wskutek nieszczęśliwego upadku ze schodów doszło do skręcenia stawu u pana. Czynności higieniczno – pielęgnacyjne senior wykonuje samodzielnie, potrzebuje jedynie wsparcia i asekuracji . W domu porusza się za pomocą kul, dwa razy w tygodniu jeździ na zajęcia rehabilitacyjne, dlatego ważne, aby Opiekunka posiadała czynne prawo jazdy. Sklepy są niedaleko miejsca zamieszkania, listę zakupów robi się wspólnie z podopiecznym. Pan ceni sobie smaczną kuchnię i jest otwarty na nowe potrawy. Do zadań Opiekunki należy także dbanie o czystość i porządek w domu oraz w najbliższym otoczeniu, pranie, prasowanie. Dla osoby sprawującej opiekę jest do dyspozycji osobny pokój z łazienką. Możliwość podłączenia Internetu.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 22 kwietnia na okres przynajmniej 8 tygodni,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1200 Euro/netto/mies.,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Poleć nam godnego zaufania Kandydata a otrzymasz dodatkową PREMIĘ.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia