OPIEKA NAD SAMOTNĄ PANIĄ NA 30.11 W OKOLICACH FREIBURGA

Work Service Express

79871 Eisenbach, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 79871 Eisenbach
Region:

Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

OBOWIĄZKI :

Do opieki podopieczna w wieku 85 lat, ważąca 70 kg i mierząca 160 cm. Pani choruje na nadciśnienie oraz cukrzycę. Jest osobą która porusza się z pomocą kul, na zewnątrz z pomocą balkonika, nie ma wysiłku fizycznego. Podopieczna jest jeszcze osobą bardzo samodzielną, potrzebuje osoby do prowadzenia gospodarstwa domowego. Nie nosi pampersów, samodzielnie się myje. Noce przespane. Pani mieszka sama, rodzina odwiedza w wolnej chwili, służą wsparciem przy robieniu większych zakupów.

Na miejscu do dyspozycji osobna łazienka, tv oraz internet.

WYMAGANIA :

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY :

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1670 EURO BRUTTO
• BONUS ZA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA - 160 EURO BRUTTO
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce
• Opiekę rzecznika pracownika
• Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:

• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
• Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!