Opieka nad panią w Lübeck – Pilna oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Lübeck, zagranica

Opis stanowiska pracy

Z Aterima Med możesz więcej!
Zostań opiekunką i weź udział w konkursie fotograficznym „Bystrym okiem Opiekunki”.
Graj o laptopa Lenovo i bony do Sephora.
Więcej informacji na stronie Aterima Med.

Numer referencyjny: OOS/DE/28.08L
Miejsce pracy: Niemcy, Lübeck

Opis zlecenia:

Opiekunki poszukuje pani Gertrud (rocznik 1936, 160 cm wzrostu, 65 kg wagi). Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym na obrzeżach miasta. Rodzinie bardzo zależy, aby pozostała w środowisku, które zna. Seniorka cierpi na demencję, z powodu choroby nowotworowej ma założoną stomię. Pflegedienst przychodzi raz dziennie. Pani ma wstawioną endoprotezę stawu kolanowego, jednak porusza się samodzielnie. Dodatkowo nosi specjalne przeciwzakrzepowe rajstopy. Najczęściej potrzebuje asekuracji przy kąpieli, ubieraniu, jedzeniu. Do zadań opiekunki należy także przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, dbanie o czystość w domu. Noce są spokojne, podopieczna zażywa środki nasenne. Dla osoby sprawującej opiekę jest dostępny osobny pokój z łazienką. Można korzystać z tanich rozmów telefonicznych do Polski.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 28 sierpnia na okres min. 8 tyg.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1070 Euro/netto/mies.,
• zwrot kosztów podróży,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia