Opis stanowiska pracy

MM Work Force jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w udostępnianiu pracowników tymczasowych (KRAZ 11601).

Poszukujemy osób (kobiety lub mężczyzny) do opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych. Praca w Niemczech.

Obowiązki:
- wsparcie w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków czy ubieranie się, mycie
- pomoc w prowadzeniu domu (pranie, sprzątanie, przygotowanie posiłków oraz robienie zakupów)
- czuwanie nad terminami wizyt lekarskich oraz uczestnictwo w nich
- pomoc w dostosowaniu się do zaleceń lekarskich
- towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów, wyjazdów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia
- legalne, bezpieczne i stałe zatrudnienie
- opłacone wszystkie składki ZUS
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem,
- indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy w Niemczech.

Prezentacja firmy

MM Work Force jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
jeden wyjazd min. 10 tygodni
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia