Opieka nad małżeństwem - wsparcie dla opiekunki na miejscu

Work Service Express

79224 Umkirch, zagranica

Miejsce pracy: 79224 Umkirch

Work Service Express ZATRUDNI opiekunkę/opiekuna z doświadczeniem.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- Legalne zatrudnienie
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1512 euro brutto na miesiąc
- Składki ZUS od kwoty 4055 zł brutto
- Zwrot kosztów podróż
- Dodatek za czynne prawo jazdy
- Dokument A1 / karta EKUZ
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
- Stabilne miejsce zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
- Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
- Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora

A jesli polecisz nam znajomą Opiekunkę, która wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

OBOWIĄZKI :

Na miejscu obecnie znajduje się opiekunka Polska, która zajmuje się opieką nad małżeństwem. Rodzina docelowo chce zatrudnić dwie osoby w tym samym czasie na miejscu. Do opieki pan w wieku 82 lat, po wylewie. Natomiast Jego żona w wieku 80 lat chorująca na demencję. Do podopiecznego przychodzą pielęgarniki, wykonując toaletę. Małżeństwo mieszka w Umkirch, w okolicach Freiburga. Na miejscu do dyspozycji jest internet.

- WSPARCIE ze strony służby medycznej (Pflegedienst)
- Pomoc w codziennych czynnościach
- Proawdzenie gospodarstwa domowego
- Dotrzymanie towarzystwa
- Do dyspozycji : internet, telefon, telewizor

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy :

- Doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Mile widziane referencje

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!

Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA ! W temacie maila wpisz nazwę stanowiska

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.