Opieka nad 88-letnim panem. Oferta pracy od 3 września!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Bad Reichenhall, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/03.09B
miejsce pracy: Niemcy, Bad Reichenhall

Opis zlecenia:

Do opieki jest pan (Pflegestufe 2), który ma 174 cm wzrostu i waży 96 kg. Mieszka wspólnie z żoną w domu wielorodzinnym, ale małżonka jest całkowicie samodzielna i pomaga w opiece. Podopieczny cierpi na początkowe stadium demencji, ma zaburzenia rytmu serca co powiązane jest także z nadciśnieniem tętniczym. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać insulinę. Pan wymaga pomocy przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu/rozbieraniu, należy systematycznie mierzyć ciśnienie. Po domu porusza się za pomocą balkonika, czasem korzysta z wózka inwalidzkiego. Nosi aparat słuchowy. Do zadań opiekunki należy także robienie zakupów, przygotowywanie posiłków według wcześniej ustalonej diety. Popołudnia senior spędza z żoną, wtedy też opiekunka ma czas wolny. Noce są spokojne, pan zażywa środki nasenne. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z łazienką.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 3 września na okres min. 4 tyg.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1120 Euro/netto/mies.,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia