operatorzy wózków widłowych - 5 wolnych miejsc pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z terenu Żar, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiska:

Nr ref.: 39440
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózków widłowych różnych gabarytów,

• Transport wewnętrzny materiałów pomiędzy halą produkcyjną a magazynem wyrobów gotowych,

• Drobne prace magazynowe w obrębie wyznaczonego obszaru,

• Przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ.

Oczekiwania:

• Pełnoletność,

• Wykształcenia minimum zawodowe,

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

• Dokładność, odpowiedzialności oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii C + E bądź T ze względu na inne pojazdy wykorzystywane na terenie przedsiębiorstwa.

Oferta:

• Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat,

• Atrakcyjne wynagrodzenie w pełnym wymiarze, godzin + możliwość pracy w nadgodzinach płatnych każdorazowo 100% stawki godzinowej,

• Wysokie nagrody jubileuszowe oraz premie świąteczne 2 razy w roku,

• Umowę o pracę + pełen pakiet socjalny,

• Darmowe posiłki profilaktyczne dla pracowników,

• Zdobycie doświadczenia zawodowego na największych wózkach widłowych w okolicy,

• Pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie,

• Możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o rozbudowany system szkoleń,

• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)