Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operatorzy produkcji poszukiwani!

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Pleszew

Poszukujesz pracy na produkcji?
Zależy Tobie nas stabilnej pracy?
Interesuje Cię tylko umowa o pracę?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/-aś TAK to:
- odwiedź nas: czekamy na Was co wtorek w firmie MAHLE Behr (Solidny Pracodawca Roku 2017) na ul. Wodnej 15 w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 10:00
- zaaplikuj na stronie internetowej!
- napisz SMS o treści PRACA na nr 723 190 493 lub 723 193 101 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Poszukujemy operatorów produkcji dla naszego Klienta- lidera branży produkującej elementy dla światowych marek samochodowych.

Wejdź na produkcję, poznaj specyfikę firmy i zdecyduj czy chcesz być częścią naszego zespołu!

Co oferujemy?
- pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( ZUS + płatny urlop)
- przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach;
- pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (Ty decydujesz)
- stawkę miesięczną rosnącą wraz ze stażem pracy + 2 premie regulaminowe + premie uznaniowe;
- dodatek za pracę w godzinach nocnych;
- możliwość pracy w płatnych nadgodzinach;
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;

Każdy nasz pracownik dodatkowo może skorzystać z bogatego pakietu benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)!

Jaki jest zakres obowiązków?
- proste prace produkcyjne - nie mamy taśm, ani akordu;
- wizualna kontrola detalu;
- obsługa maszyn produkcyjnych typu prasy, walcarki, giętarki, układarki itp.

Jeżeli posiadasz motywację do pracy i nie boisz się pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym to ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Nie masz doświadczenia? - Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy!

Numer referencyjny: ŁB/2018/10/10
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.