Work Service Express.

Operatorka maszyn

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • motaż elementów metalowych zabezpieczeń w pasach transportowych
  • obsługa maszyn - półautomaty
  • pakowanie wyrobu gotowego

OFERUJEMY

  • pracę w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6))
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę koordynatora

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • duża motywacja do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.