Operatora zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych

Dromaxx Sp. z o.o.

57-300 Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DROMAXX SP. Z O.O. poszukuje do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: GARWOLIN

Opis stanowiska:

- Obsługa wytwórni mieszanek ( mieszanki (podsypka) pod stabilizację na drogi )
- Utrzymywanie maszyn w czystości
- Organizacja pracy
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- Gotowość do pracy zmianowej ( w razie potrzeby)
- Doświadczenie
-Niezbędne uprawnienia:
* Zespół maszyn do produkcji mieszanek betonowych- wszystkie typy

- Możliwość pracy w delegacji
- Zapewniamy zakwaterowanie

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Ubezpieczenie
- Premie uznaniowe

Maszyny:

1. SAE Greenliner –producent Francja
2. SCM srl. – Misto150 – producent Włochy

Maszyny bardzo proste w obsłudze. Zapewniamy wstępne przeszkolenie.

Zapraszamy do przesyłanie CV na adres e-mail lub za pośrednictwem formularza.

Ważne:
W tytule e-maila proszę o wpisanie stanowiska, na które Państwo aplikujecie.

Do aplikacji należy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DROMAXX SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Wymagania

-Doświadczenie

Prezentacja firmy

Dromaxx Sp. z o.o. działa na rynku od 2012 roku.. Plan założenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie