Operatora w Dziale Mieszalni

Dr. Schumacher

Lubań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. Obecnie poszukujemy do pracy w Lubaniu

Mamy pracę, która polega na:

  • segregacji, myciu i dezynfekcji kontenerów,
  • czyszczeniu i dezynfekcji zbiorników, pomp i osprzętu mieszalni,
  • przepompowywaniu płynów,
  • przewożeniu i składowaniu kontenerów (pustych i pełnych),
  • gospodarowaniu surowcami (przywożenie, odwożenie, inwentaryzowanie).

Poszukujemy osób, które:

  • dobrze organizują swoją pracę;
  • są mocno zorientowane na jakość oraz dokładność;
  • dobrze współpracują w zespole;
  • posiadają umiejętność obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia (mile widziane);
  • posiadają wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane w zakresie mechaniki),
  • są gotowe do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • premię uznaniową oraz frekwencyjną;
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości