Opis stanowiska pracy

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią koncernu Indorama.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). Zatrudniamy ponad 100 osób. Główna siedziba Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. znajduje się we Włocławku (ul. Krzywa Góra 19, 87-805 Włocławek), siedziba Działu Marketingu mieści się w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków;
  • przygotowanie, zgodnie z aktualnymi formułami, roztworów substancji chemicznych używanych w procesie;
  • obsługa zaworów, maszyn, urządzeń znajdujących się na zakładzie;
  • obsługa paneli kontrolnych w celu regulowania parametrów pracy urządzeń;
  • czyszczenie rurociągów i urządzeń;
  • pobieranie i dostarczanie do laboratorium próbek.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcji;
  • umiejętność korzystania z dokumentacji oraz schematów technicznych;
  • zdolności manualne i techniczne;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • miłe widziane uprawnienia elektroenergetyczne z zakresu eksploatacji;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wciągników i wciągarek.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (siłownia, basen);
  • liczne imprezy integracyjne dla pracowników wraz z rodzinami;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego m.in. poprzez szkolenia zawodowe i językowe.

Osoby zainteresoiwane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego + CV.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/>Jesteśmy częścią koncernu Indorama: www.in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne