Clarena Sp. z o.o. Sp. k.

OPERATOR

Od: Clarena Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wilczyce, k., Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • uczestniczenie w konserwacjach, przeglądach,
  • utrzymywanie wymaganej wydajności i jakości wyrobu gotowego,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym 6-14 , 14-22,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń lub gotowość do nauki nowych procesów,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • karta Multisport, ubezpieczenie grupowe ,
  • premie kwartalne,
  • premie za polecenie pracownika,

Zastanawiasz się nad lokalizacją? Nic się nie martw - nasi Pracownicy dojeżdżają z różnych części Wrocławia i na pewno chętnie Cię ze sobą zabiorą :-)