Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy Bodycote Polska sp.z.o.o, świadczącej usługi  z zakresu obróbki cieplnej metali, w związku z uruchomieniem nowego zakładu w Siechnicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operatorów Maszyn

Nr ref: 0U/09/2014

Miejsce pracy: Siechnice (woj. dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

  • ­ Obsługa pieców do obróbki cieplnej metali
  • ­ Obsługa śrutownicy
  • ­ Rozładunek i załadunek z ciężarówek części do obróbki cieplnej
  • ­ Przygotowanie wsadu pieca (manualne układanie na oprzyrządowanie)
  • ­ Wizualna kontrola części (obicia, rysy, zabrudzenia)
  • ­ Rejestracja procesów w systemie komputerowym i książce pracy pieca
  • ­ Drobne prace serwisowe przy urządzeniach (wymiana filtrów, sprawdzanie poziomów płynów, czyszczenie urządzeń itp.)

Wymagania :

  • ­ Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • ­ Min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy maszynach stacjonarnych (piece do obróbki cieplnej metali mile widziane)
  • ­ Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego zasilanego propan-butanem
  • ­ Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zero
  • ­ Umiejętność obsługi komputera
  • ­ Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • ­ Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie zmianowym
  • ­ Udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Tempo specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych dedyk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości