Dla naszego Klienta w Pile, renomowanej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

operator

Nr ref.: 25466
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:

• obsługa lini produkcyjnej

• kontrola jakości produktów

• pakowanie elementów oświetleniowych

Oczekiwania:

• doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych-  mile widziane

• umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność

• uczciwość

Oferta:

•  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością kontynuowania zatrudnienia stałego u Klienta

• praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

• praca w wiodącej na rynku międzynarodowym firmie produkującej oświetlenie

• przyjazna atmosfera pracy

• premia sezonowa 300 zł brutto/miesiąc

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)