OPERATOR ZGRZEWARKI DWUDROGOWEJ

Budimex S.A.

Cała Polska, dolnośląskie

Obowiązki:

  • Prowadzenie pojazdu dwudrogowego po drogach publicznych oraz po torach na terenie budowy,
  • Obsługa urządzenia zgrzewającego zamontowanego na pojeździe
  • Przeprowadzanie obsługi codziennej powierzonego pojazdu

Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko prowadzącego pojazdy kolejowe
  • lub
  • Licencja i świadectwo maszynisty
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Mile widziane uprawnienia na zgrzewanie oporowe szyn kolejowych zgrzewarką torową
  • Kolejne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem (rewident taboru, kierownik pociągu itp.)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex S.A. Budimex S.A.