Operator zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych

PORR Polska Infrastructure S.A.

Przyjmy k.Poręby, Ostrów Mazowiecki, Wyszów, mazowieckie

Firma
PORR Polska Infrastructure S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 5 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Przyjmy k.Poręby, Ostrów Mazowiecki, Wyszów

Opis stanowiska:

  • Obsługa zespołu maszyn do wytwarzania betonu towarowego – LIEBHERR MOBILMIX 2x3,33
  • Realizacja przeglądów technicznych i serwisowanie urządzenia w zakresie mieszarek, dozatorów cementu i domieszek oraz taśm transportowych kruszywa drobnego i grubego
  • Utrzymywanie maszyn w stanie sprawności
    • Praca na programie komputerowym do obsługi danej wytwórni
  • Dbanie o mienie powierzone
    • Organizacja pracy w sposób bezpieczny

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Minimum 5 lata doświadczenia na węźle betoniarskim
  • Wiedza na temat składników stosowanych do produkcji betonu tj. cementu, kruszywa i domieszek chemicznych
  • Wiedza z zakresu betonu, klas oraz właściwości i konsystencji
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Niezbędne uprawnienia:
  • Zespół maszyn do produkcji mieszanek betonowych do 60 m3/h (klasa III)
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia:
  • Uprawnienia elektryczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę zmianową
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: Multisport, Mybenefit oraz opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na prestiżowych projektach budowlanych w dynamicznie rozwijającej się Spółce