OPERATOR WYTWÓRNI MIESZANEK MINERALNO-ASFALTOWYCH OPERATOR ŁADOWARKI

Masfalt Sp. z o.o.

Polkowice, Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu  CRH, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko operatora wytwórni mieszanek minaralno - asfaltowych.

Miejsce pracy: Polkowice, Lubin

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych lub obsługę ładowarki. Zakres obowiązków obejmować będzie również wykonywanie napraw i konserwacji wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych lub ładowarki oraz drobnych prac porządkowych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe – kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Uprawnienia do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski w innych lokalizacjach firmy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
  • Partnerską atmosferę wśród załogi;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów przez przycisk "aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne