Operator wytwórni mas bitumicznych

Energopol-Szczecin S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • nadzór nad produkcją mieszanek mineralno – asfaltowych
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • przeglądy i konserwacja urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie norm i procedur przy procesie produkcji

Wymagania:

  • uprawnienia operatora zespołów maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych, kl. II
  • min. trzyletnie doświadczenie zawodowe jako operator WMB
  • odpowiedzialność i sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie w relokacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i pracy z doświadczonym zespołem

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie