Operator Wytwórni Mas Bitumicznych - Szczecin

Energopol-Szczecin S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych,
  • produkcja MMA, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż
  • wytwórni, obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych wytwórni,
  • prowadzenie dokumentacji wytwórni.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie min. średnie techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie przy produkcji mas bitumicznych,
  • uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych KL II do 140m3/h,
  • sumienności, obowiązkowości, odpowiedzialności,
  • mobilności.

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.