Opis stanowiska pracy

-Utrzymanie ciągłości produkcji
-Ustawianie maszyn zgodnie z przyjętymi parametrami
-Udział w testach produkcyjnych
-Dbanie o jakość wyrobów

Wymagania

-Wykształcenie minimum zawodowe w kierunkach technicznych
-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność logicznego myślenia
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnych stanowiskach
-Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji