Operator wytłaczarki nr ref. B/2016

Pran Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy aktywnej w branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Obsluga maszyny wytłaczające zgodnie z planowanie i instrukcjami team leadera
• Obsługa maszyn, które wpływają na folie (nakładanie logo, wykonywanie perforacji)
• Pomoc w przygotowaniu, uruchamianiu maszyny i kontynuacji drukowania folii z konkretnymi informacjami i logo
• Przygotowywanie planowanych zleceń (spawdzanie wszytskich niezbędnych materiałów, przygotowywanie mieszanek, które musza być wykjonanae na konkretne zlecenie)
• Informowanie team leadera o technicznych problemach lub dodatkowych zadaniach
• Prewencyjne utrzyamanie maszyn oraz ich konserwacja
• Przygotowanie kontroli jakości zgodnej z procedurami
• Ewidencjonownie zużytych materiałów
• Sortowanie złomu (błędna produkcja) – ewidencja zgodna z procedurami
• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
• Informowanie o niebezpiecznych sytuacjach, w celu zapobieganiu wypadków
• Przygotowywanie propozycji zoptymalizowania procedur oraz bezpieczeństwa

Wymagania:
• Doswiadczenie zawodowe jako operator wytłaczarki
• Wyszktałcenie kierunkowe
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
• Możliwość stałego kontraktu
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis