Operator wytłaczarki do produkcji folii LDPE

Z.P.H.U. Sławpol

Biała k/ Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która poszukuje osób charakteryzujących się chęcią podnoszenia kwalifikacji, kreatywnością oraz umiejących pracować w zespole.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko „ Operator wytłaczarki do produkcji folii LDPE”

Wymagania stawiane kandydatom
- Dyspozycyjność
- Operatywność
- Dokładność
- Motywacja do pracy
- Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

Obowiązki
- Obsługa wytłaczarek do produkcji folii LDPE z rozdmuchem (między innymi nastawienie parametrów, zasypywanie wytłaczarek właściwym granulatem)
- Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
- Wykrywanie i zgłaszanie usterek w maszynie
- Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- Kontrola jakości produktu końcowego.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania
- Zdobycie doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Praca w systemie czterobrygadowym

Prezentacja firmy

ZPHU SŁAWPOL Sławomir Kalinowski jako firma specjalizująca się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta, Praca Inne