Operator wycinarki plazmowej CNC firmy Trumpf

Polimer Sp. z o.o.

42-700 LUBLINIEC, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na obsłudze wycinarki plazmowej CNC firmy Trumpf, w firmie produkcyjnej z zachowaniem bieżącej kontroli jakości produktu.
Obowiązki:
- wycinanie elementów metalowych;
- obsługa, ustawianie, programowanie maszyny do wycinania;
- dobór narzędzi oraz programów do wycinania;
- dokonywanie pomiarów i bieżąca kontrola
Oferujemy:
- zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z 40-letnią historią.

Możliwość oddelegowania za granicę !
W odpowiedzi na nasze ogłoszenie proszę o przesłanie CV na podany adres e-mail!
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Wymagania

Wymagania:
- znajomość obsługi wycinarki plazmowej CNC firmy Trumpf;
- minimum pół-roczne doświadczenie w obsłudze maszyn typu (spawarka, tokarka, frezarka, giętarka);
- znajomość rysunku technicznego;
- znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr);
- preferowane wykształcenie techniczne.
- dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Prezentacja firmy

Spółka produkcyjna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji