Operator Wtryskarki

TREFL S.A.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

TREFL S.A. to wiodący producent puzzli i gier w Europie Centralnej oraz dystrybutor zabawek światowych marek. Jesteśmy polską firmą z tradycjami, która tworzy bezpieczne produkty z myślą o dzieciach i ich rodzicach oraz z zaangażowaniem wspiera społeczność lokalną w rozwoju inicjatyw sportowych oraz społecznych.

W chwili obecnej poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Jeśli jesteś odpowiedzialnym i zaangażowanym pracownikiem, a ponadto posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy jako operator wtryskarki i poszukujesz stabilnego pracodawcy, z którym chcesz związać się na dłużej – to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

• przygotowywanie maszyn i urządzeń (gniazda produkcyjnego) do uruchomienia produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

• prowadzenie i kontrolowanie procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

• wykonywanie obróbki wykończeniowej elementów otrzymanych w procesie formowania

• segregowanie i składowanie wyrobów zgodnie z instrukcjami wewnątrzzakładowymi

• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

• organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony P.Poż., ochrony środowiska

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z obsługą wtryskarek

• znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

• doświadczenie w samodzielnej zmianie form oraz uruchamianiu produkcji po takiej zmianie

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów

• sumienność, pracowitość samodzielność i zaangażowanie

• dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w lokalnej firmie produkcyjnej o długoletnich tradycjach, będącej liderem w branży zabawek

• pracę w różnorodnym parku maszynowym, stale się rozwijającym i wykorzystującym najnowsze technologie

• szansę rozwoju oraz realny wpływ na usprawnienia procesów produkcyjnych w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy i stale inwestującej w poprawę warunków pracy

• intensywny proces wdrożenia przygotowujący do samodzielnej pracy na stanowisku

• pakiet rekreacyjno-sportowy, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i inicjatyw organizowanych dla pracowników

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji trwającego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1985 roku. Początkowo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne