Operator wtryskarki

DOSPEL Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę wtryskarki do tworzyw sztucznych,
  • Odbieranie detali z maszyny, obróbka, kontrola i pakowanie,
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Nasze wymagania:

  • Uczciwość i pracowitość,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Brak sezonowości - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole,
  • Zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję).

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne