operator wtryskarki z uprawnieniami na wózki widłowe

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osóby na stanowisko:

Nr ref.: 2727
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  • obsługa wtryskarek
  • obsługa wózka widłowego
  • po przeszkoleniu- obsługa suwnicy

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze wtryskarek (mile widziane w branży plastiku),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wymiany butli gazowej,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zero mile widziane

Oferta:

 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę w rozwijającej się firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)