Operator Wtryskarki / Nastawiacz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie dla naszego Klienta, odlewni metalu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: OWN/03/2016/PZN

Zadania:
- obsługa wtryskarek;
- ustawianie parametrów wtryskarek;
- montaż i demontaż form wtryskowych;
- uruchamianie produkcji zgodnie z kartą parametrów;
- odlanie i odbiór detalu z maszyny;
- kontrola jakości detalu.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne;
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (operator wtryskarek);
- mile widziane doświadczenie w montażu i demontażu form wtryskowych;
- znajomość rysunku technicznego;
- zdolności manualne;
- umiejętność oceny detalu;
- umiejętność pracy w zespole;
- podstawowa obsługa komputera.

Oferta:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
- udział w ciekawych projektach, w rozwoju firmy;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- praca w systemie III zmian.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.