Operator wtryskarki - duże zarobki!

IPF GROUP S.A.

Francja, Lyon, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma IPF Group S.A dla naszego francuskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKARKI TWORZYW SZTUCZNYCH!

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyon
Branża: produkcja opakowań do branży kosmetycznej

Obowiązki:
-nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesów formowania i jakości wytworzonych wyrobów
-wypełnianie dokumentacji technologicznej, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń
-kontrola urządzeń sterowniczych nadzorujących proces technologiczny oraz
-reagowanie na nieprawidłowości w procesie
-stosowanie technik wtrysku / wykańczania / obróbki powierzchni
-segregowanie i składowanie wyrobów

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pracę w polskim zespole
- premię dzienną i miesięczną
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital)
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

Wymagania

Wymagania:
-Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora wtryskarek
-Umiejętność czytania i pracy z dokumentacją techniczną
-Gotowość do wyjazdu za granicę
-Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
56PLN - 86PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości