Operator wtryskarki - branża Automotive

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu,
poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicach Coburga kandydatów na stanowisko:

Operator wtryskarki – branża Automotive ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Zakres Prac:

- obsługa wtryskarki
- produkcja części samochodowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie 10,13€ brutto h + 2€/h diety
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowę o pracę z agencją polską zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

- posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (minimum kat. B)

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji