Operator wtryskarek / Operator wytłaczarek z rozdmuchem

Interton Sp. z o.o.

05-816 Michałowice-Osiedle, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych poszukuje osób do pracy na stanowiska:
OPERATOR WTRYSKAREK,
OPERATOR WYTŁACZAREK Z ROZDMUCHEM
miejsce pracy Michałowice (ul. Bodycha)

- obsługa wtryskarek / wytłaczarek z rozdmuchem
- kontrola produkowanych detali
- pakowanie detali zgodnie z podanymi wytycznymi
- praca zmianowa (system 2 zmianowy, 7 dni w tygodniu)
- współpraca z innymi działami rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Wymagania

- zaangażowanie
- punktualność
- chęci do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność (praca zmianowa, cały tydzień)
- odpowiedzialność
- doświadczenie w pracy na wtryskarkach lub wytłaczarkach pożądane

Oferujemy:
ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, stabilnie działającej na rynku, stałe zatrudnienie, możliwości rozwoju osobistego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Oferty proszę załączać w formie CV z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Producent opakowań do kosmetyków i wyrobów kosmetycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji