Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!
AAS Recruitment Sp. z o.o.

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Kalisz, Poznań

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,
  • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju.
Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.