Operator wprowadzania danych Łódź (osoby z niepełnosprawnością)

Envistar Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakład Aktywności Zawodowej organizowany przez Stowarzyszenie Krajowy Ruch Ekologiczno-Społeczny poszukuje osób zainteresowanych zatrudnieniem w biurze na terenie Łodzi.

Do zadań na powyższym stanowisku będzie należało wyszukiwanie i przetwarzanie danych (Internet) oraz wykonywanie zadań administracyjnych powierzonych przez kierownictwo.

Wymagania

Wymagania

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - stopień znaczny (dowolna przyczyna) lub stopień umiarkowany (z przyczyną niepełnosprawności 01-U, 02-P).
- Gotowość do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu (0,55 do 0,75 etatu)
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
- Znajomość obsługi urządzeń biurowych.

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet socjalny
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Oferty można składać osobiście w naszym biurze w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 225/243, lok. 217

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Envistar Sp. z o.o. jako podmiot zatrudniający osoby ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
963PLN - 1 313PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa