OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH/INFORMATYK

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Nowa Ruda, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MM Logistyka oddział w Nowej Rudzie zatrudni pracowników na stanowisko:

(miejsce pracy Nowa Ruda/Słupiec ul. Szybowa)

terminowe wprowadzanie faktur
monitorowanie poprawności danych w podległym obszarze zgodnie z
procedurami firmy
rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w dokumentach
archiwizacja dokumentów

Wymagania

Wymagania
dobra znajomość obsługi komputera
umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
dokładność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań
pozytywne nastawienie do pracy w grupie i wspólnie realizowanych celów
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej
pozycji na rynku
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania w pracę
możliwość zdobycia doświadczenia
pełne przeszkolenie

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Hardware / Information Systems