Operator wózków widłowych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: OWW/26072016/KP

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nasza oferta:
 atrakcyjne wynagrodzenie od 15,4 brutto
 praca stabilna od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
 zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Zadania:
 przyjmowanie dostaw surowców na magazyn (wózek widłowy, podnośnik paletowy elektryczny)
 przyjmowanie zwrotów surowców z produkcji (ważenie rolek)
 nadawanie lokalizacji towaru na magazynie (BIN) czytnikami
 transport surowców sztaplarką lub paleciakiem do stanowiska roboczego

Nasze oczekiwania:
 gotowość do pracy fizycznej
 uprawnienia na wózki widłowe
 możliwość niezwłocznego rozpoczęcia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku