Operator wózków widłowych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:Operator wózków widłowych
Ochota/Blue City

Opis stanowiska pracy:

-wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
-prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
-raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących.

Wymagania:

-rzetelność, odpowiedzialność,
-elastyczność (praca w systemie trzyzmianowym),
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat/lub mniejszy wymiar czasu
-terminowe wynagrodzenie,
-możliwość rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.’’ Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.