Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta (niedaleko Ulm) poszukujemy Operatorow Wozkow Widlowych.

Zakres obowiazkow:
• Obsługa wozkow widłowych (z długimi i krótkimi widłami)
• Transport skrzyn z ciagnikami ogrodowymi (wartosc takiego ciagnika do 20000€)
• Ukladanie skrzyn jedna na druga
• Załadunek i rozładunek ciężarówek
• Prace magazynowe/Komisjonowanie
• Praca w systemie 2-zmianowych (06:00-16:00, 16:00-02:00)

Oferujemy:
- Mozliwosc zatrudnienia w prestiżowej firmie na terenie Niemiec
- Umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
- Opłacone zakwaterowanie przez firmę
- Dostęp do najnowszych technologii
- Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia w Niemczech

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
• Doswiadczenie w obsludze wozkow widlowych
• Aktualne uprawnienia na wozki widlowe, mile widziane wg specyfikacji niemieckie (jezeli brak uprawnien niemieckich, kandydat zostaje wyslany na jednodniowe szkolenie na koszt pracodawcy)
• Dobra sprawność fizyczna
• Gotowosc do pracy zmianowej i w nadgodzinach
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
• Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych/komisjonowaniu
• Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, oplacowane zakwaterowanie przez firme
Branża / kategoria:
Praca Logistyka