operator wózków widłowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skarbimierz, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 23124
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarbimierz

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózków widłowych
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola stanów magazynowych

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/operatora wózków widłowych- mile widziane
  • chęć uczenia się
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)