operator wózków widłowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 28793
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek towarów
  • wykonywanie zadań związanych z gospodarką magazynową
  • inwentaryzacja i kontrola stanów magazynowych
  • transport wewnętrzny w magazynie z użyciem wózka widłowego
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych niskiego składu oraz wózków bocznych
  • praca w systemie trzyzmianowym

Oczekiwania:
  • aktualne uprawienia do obsługi wózków widłowych (z doświadczeniem)
  • staż pracy 1 rok na analogicznym stanowisku
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentów przewozowych
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • ciekawa i stabilna pracę w rozwijającym się zakładzie
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)