OPERATOR WÓZKÓW widłowych wysokiego składowania

Grupa Ideal

Drezno, zagranica

Miejsce pracy: Drezno

Jakie będą Twoje zadania:

  • Obsługa wózków jezdniowych wysokiego składowania (do 11m)
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie zgodnie z instrukcjami w języku niemieckim

Wymagania

• Uprawnienia polskie UDT kat 2

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego pozwalająca na pracę z dokumentacją

Znajomość niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. A2)

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Gwarancja pełnego etatu

• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

• Lokalizacja miejsca pracy bardzo blisko granicy w Saksonii

Organizacja oraz współfinansowanie zakwaterowania w Niemczech

Dwa dni płatnego urlopu w miesiącu z możliwością wymiany na ekwiwalent pieniężny

Premie wakacyjne oraz świąteczne zależne od długości zatrudnienia

• Możliwość otrzymania Kindergeld

Grupa Ideal
Grupa Ideal