Operator wózków widłowych wysokiego składowania

Personnel International BPO Sp. z o.o.

całe Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienie Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

operator wózka bocznego wysokiego składowania

Miejsce pracy: całe Niemcy

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków bocznych wysokiego składowania
  • operacje magazynowania do 12m oraz ściągania
  • operacje uzupełniania
  • obsługa skanera oraz monitora
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • dojazd do oraz z pracy
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Rekrutację prowadzą biura w Gliwicach, Zielonej Górze oraz Bydgoszczy!

Wymagania

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania min. 1,5 roku(warunek konieczny!)
doświadczenie w dużych centrach dystrybucji jako operator wózków bocznych(mile widziane)
umiejętność obsługi skanera oraz monitora
dynamika pracy
znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym(mile widziana)
książeczka sanitarno-epidemiologiczna(mile widziana)
własny samochód(mile widziany)

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka