Operator wózków widłowych wysokiego składowania ze znajomością języka niemieckiego

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Bawaria, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

operator wózka bocznego wysokiego składowania ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: okol. Augsburga/ Niemcy

zakres obowiązków:

  • obsługa wózków bocznych wysokiego składowania
  • operacje magazynowania na wysokość do 12m oraz ściągania
  • operacje uzupełniania
  • obsługa skanera oraz monitora
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • dojazd do oraz z pracy
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Rekrutację prowadzą biura w Gliwicach, Zielonej Górze oraz Bydgoszczy!

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny!) / dopszczalna bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia na wózki jezdniowe
  • doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania min. 2 lata ciągłości(warunek konieczny!)
  • doświadczenie w dużych centrach dystrybucji jako operator wózków wysokiego składowania
  • umiejętność obsługi skanera oraz monitora
  • dynamika pracy
  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz oraz na dłuższy okres czasu
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
minimum 6 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka